فواید کلم بروکلی برای قناری

فواید کلم بروکلی برای قناری

www.Canary98.ir

ویتامین برای قناری مکمل قناری کلم بروکلی قناری کلم بروکلی کلسیم قناری قناری کده قناری فواید کلم بروکلی برای قناری فواید کلم بروکلی سایت قناری تغذیه قناری Broccoli Benefits of Broccoli for Canaries

دوستان از آنجایی که ما سعی بر این داریم تا حدی که ممکنه کمتر از مکمل ها و ویتامین ها و دارو ها برای پرنده هامون استفاده کنیم و این ویتامین ها و املاح و… رو تا حد ممکن به صورت طبیعی به پرنده هامون برسونیم این مطلب را برای شما از یک منبع “کلیسیم” تهیه کردم امیدوارم مفید واقع باشه!!!
(کلم بروکلی)


ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﮐﻠﻢ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻓﺼﻞ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﺁﻥ ﭘﺎﺋﯿﺰ ﻭ ﺯﻣﺴﺘﺎﻥﺍﺳﺖ.

ﺳﺎﻗﻪ ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺳﻔﺖ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺳﺮ ﺁﻥ ﺑﻨﻔﺶ ﯾﺎ ﺳﺒﺰ ﺗﯿﺮﻩ ﺑﺎﺷﺪ.
ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻣﻘﺎﺩﯾﺮ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻓﯿﺒﺮ، ﮐﺎﺭﻭﺗﻨﻮﺋﯿﺪ، ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ A , C ﻭ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﮐﺎ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﻌﺪﻩ ﻭﺭﻭﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ، ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺷﯿﺮ ﺍﺳﺖ، ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﭘﻮﮐﯽ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﯾﺎ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻔﯿﺪ ﺍﺳﺖ. ﻭﻟﯽ ﭼﻮﻥ ﺷﯿﺮ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﮐﻠﺴﯿﻢ ، ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ D ﻧﯿﺰ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ، ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﻨﺒﻊ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﻮﮐﯽ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺯﯾﺮﺍ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ D ﺑﻪ ﺟﺬﺏ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.
دوستان عزیز میتونند از بروکلی در دوران جوجه گی و دوران لک و پرورش استفاده کنند!
“موفق باشید”

 

 

 

 

 

 

 

نوید احمدی

از کودکی به قناری علاقه مند بودم و آواز قناری نیز در منزل ما طنین انداز بود . در نوجوانی به وبلاگ نویسی و طراحی سایت علاقه مند شدم و این حرفه را در پیش گرفتم ، گذشت و مجددا تعدادی قناری تهیه کردم و با نبود منبع آموزشی درست درمان به فکر ایجاد یک مرجع آموزشی اینترنتی در مورد قناری افتادم که از منابع معتبر تهیه شده باشد. اکنون این مرجع آموزشی "قناری کده" نام دارد.

مطالب مرتبط

معرفی دستگاه جوجه کشی قناری و پرندگان زینتی محصولی جدید از گروه صنعتی اسکندری : در سال 2019 محصول جدیدی از شرکت اسکندری با نام ایزی باتور 6 روانه بازار شد. این محصول نمونه ارتقاء یافته رقیب خارجی خود یعنی آرکام کره می باشد. ایزی باتور 6 با قابلیت های ویژه خود برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده های زینتی و اهلی مناسب می باشد. این دستگاه جوجه کشی حرفه ای وزن سبک و حجم کمی داشته و در هر مکانی به راحتی قابل استفاده است. تامین حرارت دستگاه با استفاده از المنت های نسوز و تامین رطوبت آن با استفاده از پمپ آب خارجی و پد سلولزی می باشد، بنابراین این دو مقدار به شکلی کاملا دقیق تامین خواهد شد. چرخش تخم ها در ایزی باتور 6 به صورت 360 درجه و با استفاده از شانه های همه کاره می باشد، بنابراین ضمن اینکه نیازی به تعویض شانه نخواهد بود، از هر تخمی با هر سایزی می توان جوجه کشی کرد. چرخش مداوم و 360 درجه تخم ها سبب افزایش راندمان جوجه کشی و درصد جوجه آوری بالا خواهد شد. تمامی فرایندهای جوجه کشی نظیر چرخش تخم، تهویه هوا، تامین حرارت و رطوبت مناسب توسط برد جوجه کشی هوشمند آن فراهم خواهد شد. برد جوجه کشی نصب شده بر روی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 قابلیت نمایش دقیق دما و رطوبت داخل دستگاه و محیط بیرون را دارد، هم چنین کاربر با استفاده از دکمه های روی صفحه قادر به تنظیم دقیق دما و رطوبت و روزهای جوجه کشی پرنده مورد نظر خود خواهد بود و وجود سنسور فوق العاده دقیق SHT و سنسور محیطی LM35 به سنجش دقیق دما و رطوبت داخل دستگاه و محیط بیرون کمک خواهد کرد. لازم است بدانید که سنسور SHT ساخت کمپانی SENSIRION  سوئیس بوده و به صورت همزمان دما و رطوبت را می سنجد و یکبار برای همیشه در کارخانه سازنده کالیبره شده است و بر خلاف سایر سنسور ها نیاز به کالیبراسیون مجدد نخواهد داشت. ایزی باتور 6 همانند تمامی محصولات گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهد بود. وجود تیم مستقل خدمات پس از فروش و نمایندگی های معتبر در اکثر استان های کشور، امکان دسترسی به خدمات گارانتی ، تعویض و تعمیر را برای خریدار گرامی سهل تر خواهد نمود. برای خرید دستگاه جوجه کشی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شرکت اسکندری به وبسایت https://chicken-device.ir مراجعه فرمایید.

5 دیدگاه‌

 1. حسین گفت:

  باسلام‌خواستم‌بگم‌اگه‌میشه‌‌یه‌برنامه‌غذای‌‌برای‌مدت‌۱۲ماه‌برای‌قناری‌بگذارید‌مثل‌این‌که‌تو‌هر‌فصل‌بهشون‌چی‌بدیم‌‌واین‌که‌خواستم‌ببینم‌اگه‌قناری‌هارو‌به‌صورت‌دست‌جمعی‌نگهداری‌کنیم‌برای‌پرورش‌وجوجه‌دهی‌بهتر‌‌ممنومیشم‌اگه‌پاسخ‌دهید‌۰۹۱۹۴۸۳۷۲۸۶

 2. ناشناس گفت:

  کلم‌بروکلی‌رو‌هم‌میشه‌به‌صورت‌اپز‌داد‌وهم‌خام‌ولی‌بنظرم‌اون‌به‌صورت‌‌خام‌ورنده‌شده‌بدیم‌بهتر‌واینکه‌اگه‌قناری‌میله‌به‌خوردن‌نشون‌نداد‌میتونیم‌همراه‌باتخم‌مرغ‌اپز‌‌به‌صورت‌رنده‌شده‌بدهیم‌باتشکر‌از‌قناری‌کده

 3. فرهاد گفت:

  باسلام ازکرمانشاه هستم خواستم بپرسم کلم بروکلی را خام یاپخته به قناریهابدهیم وچه قسمتی ازآن بهتراست خیلی متشکرم

 4. AMIR گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  کلم بروکلی بصورت اب پز یا خام ؟؟؟؟
  کدومش مفیدنره ؟؟؟
  با تشکر

 5. کریم گودرزی گفت:

  عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.