فواید کلم بروکلی برای قناری

فواید کلم بروکلی برای قناری

www.Canary98.ir

ویتامین برای قناری مکمل قناری کلم بروکلی قناری کلم بروکلی کلسیم قناری قناری کده قناری فواید کلم بروکلی برای قناری فواید کلم بروکلی سایت قناری تغذیه قناری Broccoli Benefits of Broccoli for Canaries

دوستان از آنجایی که ما سعی بر این داریم تا حدی که ممکنه کمتر از مکمل ها و ویتامین ها و دارو ها برای پرنده هامون استفاده کنیم و این ویتامین ها و املاح و… رو تا حد ممکن به صورت طبیعی به پرنده هامون برسونیم این مطلب را برای شما از یک منبع “کلیسیم” تهیه کردم امیدوارم مفید واقع باشه!!!
(کلم بروکلی)


ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﮐﻠﻢ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻓﺼﻞ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﺁﻥ ﭘﺎﺋﯿﺰ ﻭ ﺯﻣﺴﺘﺎﻥﺍﺳﺖ.

ﺳﺎﻗﻪ ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺳﻔﺖ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺳﺮ ﺁﻥ ﺑﻨﻔﺶ ﯾﺎ ﺳﺒﺰ ﺗﯿﺮﻩ ﺑﺎﺷﺪ.
ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻣﻘﺎﺩﯾﺮ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻓﯿﺒﺮ، ﮐﺎﺭﻭﺗﻨﻮﺋﯿﺪ، ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ A , C ﻭ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﮐﺎ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﻌﺪﻩ ﻭﺭﻭﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺮﻭﮐﻠﯽ ، ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺷﯿﺮ ﺍﺳﺖ، ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﭘﻮﮐﯽ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﯾﺎ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻔﯿﺪ ﺍﺳﺖ. ﻭﻟﯽ ﭼﻮﻥ ﺷﯿﺮ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﮐﻠﺴﯿﻢ ، ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ D ﻧﯿﺰ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ، ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﻨﺒﻊ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﻮﮐﯽ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺯﯾﺮﺍ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ D ﺑﻪ ﺟﺬﺏ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.
دوستان عزیز میتونند از بروکلی در دوران جوجه گی و دوران لک و پرورش استفاده کنند!
“موفق باشید”

 

 

 

 

 

 

 

نوید احمدی

از کودکی به قناری علاقه مند بودم و آواز قناری نیز در منزل ما طنین انداز بود . در نوجوانی به وبلاگ نویسی و طراحی سایت علاقه مند شدم و این حرفه را در پیش گرفتم ، گذشت و مجددا تعدادی قناری تهیه کردم و با نبود منبع آموزشی درست درمان به فکر ایجاد یک مرجع آموزشی اینترنتی در مورد قناری افتادم که از منابع معتبر تهیه شده باشد. اکنون این مرجع آموزشی "قناری کده" نام دارد.

مطالب مرتبط

دستگاه جوجه کشی قناری یک محصول کاملا متفاوت از گروه صنعتی اسکندری ویژه جوجه کشی از پرندگان گران قیمت و زینتی از جلمه قناری ، فنچ ، انواع نژاد طوطی ، کاسکو ، عروس هلندی ، طاووس ، انواع نژاد خروس لاری و ...می باشد. این محصول با نام تجاری Easy Bator 6 یک محصول کاملا صادراتی و قابل رقابت با نمونه های خارجی علی الخصوص آرکام کره بوده و تمامی قطعات این دستگاه جوجه کشی به جز سنسور دستگاه ساخت کشور مالزی و بسیار با کیفیت می باشد. بدنه ای از جنس ABS ضد اشعه مضر خورشید ، شفاف و بسیار مقاوم در برابر ضربه . برد این محصول از آخرین تکنولوژی روز دنیا یعنی هوش مصنوعی با سیستم فاز منطقی طراحی گردیده است. سه نمایشگر دما ، رطوبت و روز شمار بر روی برد گنجانده شده است. دو سنسور داخلی ( SHT SENSIRION ) ساخت کشور سوئیس و سنسور خارجی در این محصول برای سنجش دما و رطوبت قرار گرفته است. سیستم بروز شده تامین رطوبت ویژه جوجه کشی از پرندگان زینتی یعنی سیستم تامین رطوبت پد سلولوزی با تکنولوژی نانو به همراه پمپ آب خارجی از دست آوردهای گروه صنعتی اسکندری در صنعت جوجه کشی می باشد . دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور 6 نسل جدید از دستگاه های جوجه کشی خانگی می باشد که توسط گروه صنعتی اسکندری بعد از سه سال تحقیق و توسعه تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی گردیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به وبسایت رسمی گروه صنعتی اسکندری www.chicken-device.ir مراجعه فرمایید.

دستگاه جوجه کشی قناری

5 دیدگاه‌

 1. حسین گفت:

  باسلام‌خواستم‌بگم‌اگه‌میشه‌‌یه‌برنامه‌غذای‌‌برای‌مدت‌۱۲ماه‌برای‌قناری‌بگذارید‌مثل‌این‌که‌تو‌هر‌فصل‌بهشون‌چی‌بدیم‌‌واین‌که‌خواستم‌ببینم‌اگه‌قناری‌هارو‌به‌صورت‌دست‌جمعی‌نگهداری‌کنیم‌برای‌پرورش‌وجوجه‌دهی‌بهتر‌‌ممنومیشم‌اگه‌پاسخ‌دهید‌۰۹۱۹۴۸۳۷۲۸۶

 2. ناشناس گفت:

  کلم‌بروکلی‌رو‌هم‌میشه‌به‌صورت‌اپز‌داد‌وهم‌خام‌ولی‌بنظرم‌اون‌به‌صورت‌‌خام‌ورنده‌شده‌بدیم‌بهتر‌واینکه‌اگه‌قناری‌میله‌به‌خوردن‌نشون‌نداد‌میتونیم‌همراه‌باتخم‌مرغ‌اپز‌‌به‌صورت‌رنده‌شده‌بدهیم‌باتشکر‌از‌قناری‌کده

 3. فرهاد گفت:

  باسلام ازکرمانشاه هستم خواستم بپرسم کلم بروکلی را خام یاپخته به قناریهابدهیم وچه قسمتی ازآن بهتراست خیلی متشکرم

 4. AMIR گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  کلم بروکلی بصورت اب پز یا خام ؟؟؟؟
  کدومش مفیدنره ؟؟؟
  با تشکر

 5. کریم گودرزی گفت:

  عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.